Dla Babci i Dziadka - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dla Babci i Dziadka

W niedzielne popołudnie, 25 stycznia 2015 r. w Domu Ludowym w Klinach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie zorganizowała Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz dzieci z miejscowości Kliny.

Licznie przybyłe na uroczystość grono Babć i Dziadków przywitał sołtys Maciej Baciński, przewodnicząca KGW Elżbieta Michlik oraz Mirosław Wiśniewski, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Miejscowości Kliny. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Piotr Psikus, burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Andrzej Stachowiak, przewodniczący Rady Miejskiej, którzy przekazali świętującym Dzień Babci i Dziadka najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia i pociechy z wnucząt.

Ten wyjątkowy czas wypełnili właśnie najmłodsi. Dzieci pod kierunkiem Jadwigi Wiśniewskiej zaprezentowały na scenie program artystyczny dla swoich Babć i Dziadków, z humorem i wzruszeniem umilając im czas. Rodzinna atmosfera i dobry występ sprawiły, że świętujący poczuli się wyjątkowo. Tego dnia otrzymali moc życzeń i kwiatów od swoich wnucząt. Zaś dla małych artystów nie zabrakło słodkich upominków od burmistrza Piotra Psikusa i przewodniczącego Andrzeja Stachowiaka oraz organizatorów spotkania. Uroczystość stała się dobrą okazją do integracji mieszkańców Klin, którzy miło spędzili czas przy wspólnym stole.

babcia_i_dziadek1 babcia_i_dziadek1
babcia_i_dziadek2 babcia_i_dziadek2 babcia_i_dziadek3 babcia_i_dziadek3 babcia_i_dziadek4 babcia_i_dziadek4   babcia_i_dziadek5 babcia_i_dziadek5   babcia_i_dziadek6 babcia_i_dziadek6

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dla Babci i Dziadka