Ferie w muzeum - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Ferie w muzeum

W czasie zbliżających się ferii zimowych Muzeum Ziemi Kępińskiej im. T. P. Potworowskiego zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty genealogiczne.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się między innymi jak zdobyć i opracować informacje dotyczące historii swojej rodziny oraz jak docierać do swoich korzeni i porządkować dane o przodkach.

Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

- dla dzieci, w terminach: 18 i 25. 02. 2015 r.  (środy) - godz. 10:00 - 12:00

- dla młodzieży, w terminach: 16, 23, 26. 02. 2015 r. (poniedziałki i czwartek) - godz. 10:00 - 12:00

Zapisy na warsztaty bezpośrednio w muzeum lub pod numerem telefonu 62 78 230 58. Miejsce: Muzeum Ziemi Kępińskiej, ul. Kościuszki 7, Kępno (w budynku Biblioteki Samorządowej).

Zapraszamy!

muzeum_-_warsztaty_genealogiczne muzeum_-_warsztaty_genealogiczne