Spotkanie noworoczne Klubu Seniora ,,Pod Żurawiem" - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Spotkanie noworoczne Klubu Seniora ,,Pod Żurawiem"

3 lutego 2015 roku Burmistrz Miasta i Gminy Piotr Psikus gościł na spotkaniu noworocznym Klubu Seniora , ,Pod Żurawiem".

Podczas spotkania Burmistrz przekazał na ręce Kierownika Klubu Pani Jadwigi Wróblewskiej kosz pełen słodkich upominków oraz złożył wszystkim zebranym noworoczne życzenia. - Życzę Państwu, aby ten 2015 rok był pełen dobra, nadziei, która nigdy nie gaśnie, ukojenia, odpoczynku oraz odrobiny szczęścia, które każdemu w życiu jest bardzo potrzebne. Życzę również dużo zdrowia dla Państwa oraz Państwa rodzin i bliskich.

Burmistrz w czasie swojego wystąpienia zaprosił wszystkich obecnych na organizowany w kwietniu Koncert Papieski. - Wszystkich Państwa już dzisiaj zapraszam na kwietniowy koncert Pani Alicji Węgorzewskiej poświęcony Papieżowi - mówił Piotr Psikus.

Po życzeniach, w miłej atmosferze wspominano początki działalności Klubu Seniora oraz rozmawiano o planach na przyszłość.

spotkanie_klub_seniora_pod_zurawiem spotkanie_klub_seniora_pod_zurawiem

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie noworoczne Klubu Seniora ,,Pod Żurawiem"