Walentynki z wybitnym aktorem - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Walentynki z wybitnym aktorem

Wyjątkową propozycję spędzenia walentynkowego wieczora ma kępińskie ?Kino za Rogiem?.

W walentynkową sobotę, 14 lutego 2015 r. o godzinie 17:00 wyświetlona zostanie komedia romantyczna „Piąta Pora Roku” w reżyserii Jerzego Domaradzkiego z Ewą Wiśniewską i Marianem Dziędzielem w rolach głównych.

Po seansie, około godziny 19:00 w Kępińskim Ośrodku Kultury (ul. Broniewskiego 5) odbędzie się natomiast spotkanie z Marianem Dziędzielem.

plakat_walentyni_-_KOK plakat_walentyni_-_KOK

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Walentynki z wybitnym aktorem