Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego

Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego w ciągu drogi powiatowej nr 5599P Kępno ? Doruchów w miejscowości Kępno w km 41, 676 linii kolejowej nr 272 Kluczbork ? Poznań

PORR (Polska) S.A.  jako generalny wykonawca zadania inwestycyjnego pn.: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu POIiŚ 7.1-79 „Polepszenie jakości usług przewozowych poprzez poprawę stanu technicznego linii kolejowej nr 272 na odcinku  Kluczbork – Ostrzeszów” na podstawie zatwierdzenia projektu tymczasowej organizacji ruchu numer KT.7121.21.2015 z dnia 16.02.2015 r. informuje o zamknięciu przejazdu kolejowego w ciągu drogi powiatowej nr 5599P Kępno – Doruchów w miejscowości Kępno w km 41,676 linii kolejowej nr 272 Kluczbork – Poznań w dniu 28.02.2015 r. od godz. 7.00 do dnia 1.03.2015 r. do godz. 24.00 w związku ze wzmocnieniem podtorza na przedmiotowym przejeździe. Wzmocnienie podtorza jest niezbędne do realizacji w/w zadania.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego