Tytuł Solidnej Firmy dla „MARIDEXʺ - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Tytuł Solidnej Firmy dla „MARIDEXʺ

13 lutego 2015 roku w Warszawie odbyła się ogólnopolska Gala Finałowa trzynastej edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

Podczas uroczystości członkowie Kapituły Programu oraz goście honorowi wręczyli laureatom Certyfikaty Solidna Firma 2014.

Tradycyjnie również specjalne wyróżnienia, Srebrne Certyfikaty, odebrali przedstawiciele firm, które w 2014 roku przeszły weryfikację po raz trzeci.

Wręczone zostały także Złote Certyfikaty – pięciokrotnym laureatom, Brązowe Statuetki – siedmiokrotnym laureatom, Statuetki Perłowe – dziesięciokrotnym, Szmaragdowe Statuetki odebrali dwunastokrotni laureaci.

Zdobyte wyróżnienia są nie tylko potwierdzeniem, że firmy prowadzone są rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki biznesu, poszanowaniem praw pracowniczych i konsumenckich, lecz również dobrze współpracują z kontrahentami oraz urzędami.

Są to wartości szczególnie istotne dla rozwoju firm, regionów oraz całej polskiej gospodarki.

Wśród grona laureatów znalazła się firma z Gminy Kępno - Zakład Stolarsko-Tapicerski "MARIDEX" Maciej Musialski z Olszowy pięciokrotny laureat Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno składa gratulacje firmie Pana Macieja Musialskiego, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.

solidna_firma_Maridex solidna_firma_Maridex

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Tytuł Solidnej Firmy dla „MARIDEXʺ