Informacje o zamknięciu przejazdów kolejowych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informacje o zamknięciu przejazdów kolejowych

Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego na drodze powiatowej Jankowy – Baranów w miejscowości Baranów w dniu 6 marca 2015 r. od godz. 14:00 do godz. 20:00.

INFORMACJA

Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego na drodze powiatowej Kępno – Doruchów w miejscowości Kępno od dnia 6 marca 2015 r. od godz. 9:00 do dnia 7 marca 2015 r. do godz. 18:00.

INFORMACJA

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Informacje o zamknięciu przejazdów kolejowych