Ferie w KOK - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Ferie w KOK

Zakończyły się ferie w Kępińskim Ośrodku Kultury.

Podczas zimowej przerwy, trwającej od 16 do 27 lutego 2015 roku, dzieci uczestniczyły w różnych formach zajęć przygotowanych przez KOK.

Wszyscy, którzy odwiedzili Ośrodek Kultury mogli spróbować swoich sił w wspólnym śpiewaniu karaoke, grach i zabawach grupowych, Familiadzie, Bingo i Omnibusie oraz konkursie plastycznym i zajęciach modelarskich.

Ciekawymi punktami tegorocznych ferii były spotkania z filatelistą i kępińską policją oraz cieszące się dużym zainteresowaniem, seanse filmowe, wyświetlane w działającym przy KOK Kinie za Rogiem.

spotkanie-z-policja spotkanie-z-policja
gry-i-zabawy gry-i-zabawy karaoke karaoke spotkanie-z-filatelista spotkanie-z-filatelista zajecia-modelarskie zajecia-modelarskie zajecia-plastyczne zajecia-plastyczne

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Ferie w KOK