Mistrzostwa Polski Województw - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Mistrzostwa Polski Województw

Kępno było gospodarzem Mistrzostw Polski w Badmintonie ? kategoria Junior Młodszy i Młodzik Młodszy.

W dniach 28 lutego – 1 marca 2015 roku odbyły się w Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w kategorii Junior Młodszy i Młodzik Młodszy.  Impreza została zorganizowana przez Kępiński Klub Badmintonowy ,,VOL-TRICK" Kępno w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Gminę Kępno.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju tutaj.

vol-trick_28-1 vol-trick_28-1
vol-trick_28-11 vol-trick_28-11 vol-trick_28-12 vol-trick_28-12