Kongres XXV-lecia Samorządu Terytorialnego - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kongres XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Samorządowcy z całej Polski spotkali się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach Kongresu XXV-lecia Samorządu Terytorialnego.

Odbyły się również zgromadzenia Związku Gmin Wiejskich RP, Związku Powiatów Polskich, Związku Miast Polskich, Związku Województw RP i Unii Miasteczek Polskich. Gościem pierwszego dnia była prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz, natomiast drugiego, prezydent RP Bronisław Komorowski. Miasto i Gminę Kępno reprezentował Burmistrz Piotr Psikus.

kongres_xxv_lecia_samorzadu kongres_xxv_lecia_samorzadu
kongres_xxv_lecia_samorzadu1 kongres_xxv_lecia_samorzadu1 kongres_xxv_lecia_samorzadu2 kongres_xxv_lecia_samorzadu2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kongres XXV-lecia Samorządu Terytorialnego