Turniej tenisa stołowego w Olszowie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Turniej tenisa stołowego w Olszowie

W dniu 28 lutego 2015 r. w sali OSP w Olszowie odbył się turniej tenisa stołowego o puchar sołtysa i przewodniczącego Rady Gminnej LZS w Kępnie.

Turniej przeprowadziła Rada Gminna LZS w Kępnie w ramach zadania publicznego  „Szkolenie sportowe młodzieży w zakresie piłki nożnej w LZS na terenie Gminy Kępno” przy wsparciu środków finansowych Gminy Kępno. W jego organizację włączyli się sołtys  Olszowy Grzegorz Berski wraz z radą sołecką, OSP i  LZS Olszowa.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. W ośmiu kategoriach wiekowych udział wzięło 45 zawodniczek i zawodników z różnych miejscowości.  W najbardziej pasjonującym pojedynku w kategorii OPEN w finale znaleźli się Eugeniusz Brajer oraz Jan Kasandra z Kępna. Zwycięzcą został Jan Kasendra.  Wśród kobiet powyżej 18-lat bezkonkurencyjna okazała się radna Rady Miejskiej w Kępnie Danuta Pastok z Olszowy.

Kwalifikacja turniejowa

1.Jan Kasendra (Kępno)
2.Eugeniusz Brajer (Kępno)
3.Andrzej Gogol (Mnichowice)

Organizatorzy podziękowali uczestnikom za udział w turnieju i zaprosili za rok.

turniej_ten._stol._Olszowa8 turniej_ten._stol._Olszowa8

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Turniej tenisa stołowego w Olszowie