Konkurs historyczny „Dzieje Ziemi Kępińskiej” - eliminacje - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs historyczny „Dzieje Ziemi Kępińskiej” - eliminacje

W dniu 12 marca 2015 r. o godz. 12:00 we wszystkich gimnazjach powiatu kępińskiego odbędą się eliminacje w ramach XIX konkursu historycznego ?Dzieje Ziemi Kępińskiej? organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kępińskiej w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę Kępno.

Na podstawie zgłoszeń z poszczególnych szkół szacuje się, że w eliminacjach weźmie udział ogółem 135 uczniów. W Gminie Kępno do eliminacji zgłoszono łącznie 58 uczniów, co stanowi 43% wszystkich zgłoszonych do tegorocznego konkursu, w tym:  Gimnazjum nr 1 – 3 uczniów, Gimnazjum nr 2 – 14 uczniów, Gimnazjum w Mikorzynie – 35 uczniów i Gimnazjum w Krążkowach – 6 uczniów. Liczba uczniów zgłoszonych w pozostałych gminach: Bralin - 22, Mroczeń - 13, Perzów - 8, Trzcinica - 10, Laski - 6, Opatów - 13, Rychtal - 5.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs historyczny „Dzieje Ziemi Kępińskiej” - eliminacje