Plebiscyt Kobiety Roku - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Plebiscyt Kobiety Roku

Plebiscyt Kobiety Roku 2014 został rozstrzygnięty!

Tytuł „Kobiety Roku 2014”  przypadł Danucie Szpakowskiej. Drugie miejsce zajęła Barbara Gruszka, a trzecie Urszula Jurowicz.

Dziękujemy za udział w konkursie. Aktywność mieszkańców była niesamowita, gdyż w głosowaniu wzięło udział ponad 3 tysiące internautów!

Wyniki głosowania internetowego

Lp.

Imię i nazwisko

Liczba oddanych głosów na kandydatkę na stronie internetowej: www.um.kepno.pl

Liczba oddanych głosów na kandydatkę na fanpage’u burmistrza Piotra Psikusa

Łączna liczba głosów

1.

Agata Gałka

2.

Barbara Gruszka

3.

Urszula Jurowicz

4.

Beata Lebek

5.

Ewa Nowicka

6.

Irena Sadek

7.

Danuta Szpakowska

8.

Kinga Zakręta

Ogółem oddano 3.136 głosów.

Kapituła Plebiscytu postanowiła przyznać tytuł Kobiety Roku 2014 Pani Danucie Szpakowskiej, która uzyskała najwięcej głosów w plebiscycie łącznie 944 głosy. Pani Danuta jest aktywną działaczką społeczną, prezesem Stowarzyszenia „Amazonki” działającego na rzecz rehabilitacji onkologicznej kobiet jak również podnoszenia świadomości społecznej dotyczącej profilaktyki chorób onkologicznych.

Tytuł Kobiety Polityka Roku 2014 przyznano Irenie Sadek, która uzyskała 184 głosy. Pani Irena to bardzo aktywny działacz Stowarzyszenia Socjum Kępno i Okolice, TMZK i Stowarzyszenia Uśmiech.

Kobietą Roku 2014 w kategorii Działacz Społeczny/Kulturalny została Urszula Jurowicz, która uzyskała 681 głosów. Pani Urszula, wieloletni działacz społeczny na rzecz KKS Polonia, brała udział w organizacji turniejów sportowych, może być wzorem kibica sportowego.

Kobietą Roku 2014 w kategorii Sportowiec została Ewa Nowicka, która uzyskała 208 głosów. Pani Ewa jest utalentowaną zawodniczką Klubu KKS Polonia, grającą na meczach w kraju i zagranicą.

Kobietą Roku 2014 w kategorii Pedagog została Barbara Gruszka, która uzyskała 686 głosów. Pani Barbara jest nauczycielką przedmiotów ekonomicznych w ZSP nr 2 w Kępnie. Twórczyni Szkoły Mistrzów zajmującej się rozwojem osobistym.

Wyróżnione zostały także wszystkie pozostałe kobiety nominowane w plebiscycie, czyli Pani Beata Lebek, Pani Agata Gałka oraz Pani Kinga Zakręta.

Kapitułę tworzyli Marian Lorenz, Eugeniusz Przybył, oraz Daniel Tarchała.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz energii w działaniu na rzecz lokalnej społeczności!

plebiscyt_kobieta_roku plebiscyt_kobieta_roku

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Plebiscyt Kobiety Roku