Otwarcie sali lekcyjnej w Gimnazjum nr 1 w Kępnie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Otwarcie sali lekcyjnej w Gimnazjum nr 1 w Kępnie

Niesamowitą inicjatywą wykazali się uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kępnie, którzy poświęcili całe ferie i zmodernizowali salę lekcyjną.

W przedsięwzięciu brali udział również nauczyciele i rodzice. Delegacja Urzędu Miasta i Gminy wraz z Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Piotrem Baraniakiem gościła na otwarciu obiektu. Uczniowie: Paulina Błasek, Kamila Lorenz, Joanna Jańczak, Patrycja Jędrzejak, Hubert Kubik, Jakub Zagórski, Krystian Komarnicki oraz Aleksandra Mierzwiak zostali nagrodzeni zestawami upominków i listami gratulacyjnymi.

Wszystkim zaangażowanym dziękujemy i mamy nadzieję, że będą oni stanowili przykład dla wszystkich młodych, pełnych pasji ludzi.

otwarcie_sali_lekcyjnej_w_gim otwarcie_sali_lekcyjnej_w_gim

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Otwarcie sali lekcyjnej w Gimnazjum nr 1 w Kępnie