Eliminacje zakończone - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Eliminacje zakończone

W dniu 12 marca 2015 roku we wszystkich gimnazjach powiatu kępińskiego,   przeprowadzono eliminacje do XIX edycji konkursu historycznego ?Dzieje Ziemi Kępińskiej".

W eliminacjach udział wzięło łącznie 122 uczniów, najwięcej  w  Gimnazjach Mikorzyn - 30, Bralin - 21, oraz Gimnazjum Nr 2 w Kępnie - 15.

Nad prawidłowym przebiegiem testu pisemnego składającego się z 30 pytań, czuwali członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Kępińskiej wraz z nauczycielami - opiekunami poszczególnych szkół. Komisja konkursowa po szczegółowym sprawdzeniu wszystkich testów, zakwalifikowała do finału łącznie 39 uczniów: Gimnazjum Nr 1 w Kępnie - 3, Gimnazjum Nr 2 w Kępnie - 3, Gimnazjum Krążkowy - 3, Gimnazjum w Mikorzynie - 14, Gimnazjum w Bralinie - 1, Gimnazjum w Perzowie – 4, Gimnazjum w Mroczeniu - 3,  Gimnazjum w Trzcinicy - 4, Gimnazjum w Laskach - 3, Gimnazjum w Opatowie - 1.

Finał konkursu odbędzie się 6 maja 2015 r. w Gimnazjum w Mikorzynie.

Konkurs realizowany jest przy wsparciu środków finansowych Gminy Kępno.

eliminacje_KDZK eliminacje_KDZK
eliminacje_KDZK1 eliminacje_KDZK1 eliminacje_KDZK2 eliminacje_KDZK2 eliminacje_KDZK3 eliminacje_KDZK3 eliminacje_KDZK4 eliminacje_KDZK4 eliminacje_KDZK5 eliminacje_KDZK5
eliminacje_KDZK6 eliminacje_KDZK6 eliminacje_KDZK7 eliminacje_KDZK7 eliminacje_KDZK8 eliminacje_KDZK8 eliminacje_KDZK9 eliminacje_KDZK9

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Eliminacje zakończone