Sonda dotycząca lokalizacji kamer - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Sonda dotycząca lokalizacji kamer

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie dotyczącej lokalizacji kamer monitoringu wizyjnego w Kępnie. W terminie od 13 marca do 26 marca 2015 r. można zgłaszać proponowaną lokalizację kamer wysyłając wiadomość mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Natomiast od 27 marca do 9 kwietnia 2015 r. na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Kępno (www.um.kepno.pl) będzie można oddać głos na zaproponowane lokalizacje. Wyniki sondy przedstawimy na naszej stronie internetowej.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Sonda dotycząca lokalizacji kamer