"Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej" - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
"Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej"

Już 1 kwietnia 2015 r. zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu z cyklu ?Środa z funduszami dla osób chcących otworzyć działalność gospodarczą?, wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014?2020.

Zapraszamy wszystkie osoby planujące uruchomić działalność gospodarczą na spotkanie pn.”Środa z funduszami dla osób chcących otworzyć działalność gospodarczą”

Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia br. w godzinach 10:00 – 13:00 w Sali wykładowej Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie bądź poprzez przesłanie maila z deklaracją uczestnictwa w spotkaniu do 31 marca do godz. 12.00.

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź telefonicznie pod numerem 62 595 69 47, 62 766 40 22

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

PROGRAM SPOTKANIA

PIFE-logoRGB PIFE-logoRGB

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności "Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej"