Roczny Wolontariat w Dolnej Saksonii - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Roczny Wolontariat w Dolnej Saksonii

Osoby pełnoletnie do 26 roku życia mogą zgłosić się na roczny wolontariat w Dolnej Saksonii.

Organizatorem konkursu jest  Internationale Jugendgemeinschaftsdienste (IJGD) - Międzynarodowa  Służba Wspólnoty Młodzieży) z siedzibą w Hildesheim we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Termin zgłaszania ofert do 31 marca 2015 roku.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Roczny Wolontariat w Dolnej Saksonii