Przygarnij psa! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Przygarnij psa!

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie informuje, iż na terenie naszej Gminy znaleziono kolejne psy, które można zaadoptować.

pieski_marzec1 pieski_marzec1

Właścicieli psów, bądź osoby o dobrym sercu, które zechcą je przygarnąć, prosimy o kontakt osobisty z Lecznicą Zwierząt na ul. Młyńskiej 9, 63-600 Kępno lub kontakt telefoniczny pod numerem 62 78 22 309 w dni robocze w godzinach 9:00 - 16:00.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Przygarnij psa!