Kępiński Klub Tenisowy - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kępiński Klub Tenisowy

Ruszyły pełną parą przygotowania do sezonu Kępińskiego Klubu Tenisowego.

Jako priorytetowe zadanie klub stawia sobie szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie ziemnym. Po raz 8 klub rozpoczyna szkolenie cykliczne w tenisie ziemnym w trzech grupach wiekowych, chłopcy i dziewczęta 7-9 lat, 10-13 lat, 14-18 lat. Zajęcia  będą prowadzili wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy tenisa.

Dodatkowo już w kwietniu i maju klub będzie realizował projekt pt.”Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień”.

Dzieci z gminy Kępno w ramach projektu będą uczestniczyć w zajęciach profilaktycznych dotyczących problematyki uzależnień i innych zagrożeń mogących dotknąć młodych ludzi. Dodatkowo dzieci będą uczetniczyć w zajęciach nauki pływania i tenisa ziemnego. Wszystkie projekty są współfinansowane przez Gminę Kępno.

W związku z powyzszym klub ogłasza nabór na projekty pt.”Cykliczne szkolenie dzieći i młodzieży w tenisie ziemnym” oraz „Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień”

Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 604314141.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kępiński Klub Tenisowy