Nadanie Sztandaru - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Nadanie Sztandaru

W piątek, 20 marca 2015 roku, Gimnazjum nr 2 w Kępnie obchodziło swoje święto oraz nadanie sztandaru.

Szkoła dołączyła do tych, które już swój sztandar posiadają. Uroczystość przebiegła we wzniosłym nastroju, godnym tego dnia. Rada Rodziców przekazała sztandar na ręce dyrektor Lidii Kasendry, a następnie przejął go poczet sztandarowy uczniów.

Część artystyczna o patriotycznym charakterze zrobiła na wszystkich wielkie wrażenie. Na uroczystości oprócz Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Piotra Psikusa przemówili między innymi Starosta Kępiński Witold Jankowski, Wicekurator Oświaty Jacek Skrobisz, były dyrektor Gimnazjum nr 2 Stanisław Kowalski czy też była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Lidia Luźniak.

Sztandar nawiązuje do Polskości, oraz patrona szkoły, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Nadanie_Sztandaru_Gim Nadanie_Sztandaru_Gim

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Nadanie Sztandaru