Ruszyły rozgrywki rundy wiosennej LZS - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Ruszyły rozgrywki rundy wiosennej LZS

W sobotę 21 marca 2015 r. w Olszowie meczem inauguracyjnym między LZS Olszowa - LZS Mikorzyn rozpoczęła się wiosenna runda kaliskiej klasy A.

Po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej jednak lepszym zespołem okazał się zespół z Olszowy wygrywając 3:0. Udział w rozgrywkach współfinansowany jest przez Gminę Kępno w ramach zadania: Szkolenie sportowe młodzieży w zakresie piłki nożnej LZS na terenie Gminy Kępno.

mecz_LZS mecz_LZS
mecz_LZS1 mecz_LZS1 mecz_LZS2 mecz_LZS2 mecz_LZS3 mecz_LZS3 mecz_LZS4 mecz_LZS4 mecz_LZS5 mecz_LZS5 mecz_LZS6 mecz_LZS6 mecz_LZS7 mecz_LZS7

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Ruszyły rozgrywki rundy wiosennej LZS