Otwarcie okna życia - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Otwarcie okna życia

We wtorek 24 marca 2015 roku w Ostrzeszowie miało miejsce otwarcie "Okna Życia".

Gminę Kępno reprezentował Burmistrz Piotr Psikus. Okno mieści się w budynku Przedszkola Sióstr Nazaretanek i jest drugim w Diecezji Kaliskiej. O powstanie tego miejsca starała się senator RP i minister w Kancelarii Premier Ewy Kopacz Andżelika Możdżanowska.

Podczas uroczystości obecni byli również: biskup kaliski Edward Janiak, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PSL Jan Bury, poseł na Sejm RP Józef Racki, dyrektor Caritas Diecezji Kaliskiej ks. Jacek Andrzejczak, a także wójtowie i burmistrzowie z powiatów ostrzeszowskiego, kępińskiego i ostrowskiego.

otwarcie_okna_zycia otwarcie_okna_zycia

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Otwarcie okna życia