Konkurs „Ośmiu wspaniałych” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs „Ośmiu wspaniałych”

W dniu 26 marca 2015 r. odbyły się w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie gminne eliminacje do XXI Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków ?Ośmiu Wspaniałych? w kategorii ?Ósemka?.

   Jury w składzie Irena Sadek, Danuta Szpakowska, Wiesław Walas, Karolina Górecka, Anna Dulian przeprowadziło rozmowy z 12 kandydatami zgłoszonymi przez Koła Ośmiu Wspaniałych działające w Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 oraz przeanalizowało ich karty uczestnictwa.

   Wybór był trudny, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu to młodzież wrażliwa, chętna do pomocy potrzebującym i aktywnie angażująca się w działania na rzecz najbliższego otoczenia, w tym rówieśników, dzieci, osób starszych, zwierząt czy zabytków.  Ostatecznie Jury zadecydowało o wyborze Mateusza Śniegockiego z Gimnazjum nr 1 do reprezentacji Kępna w edycji ogólnopolskiej. Dodatkowo wyróżnieni zostali:  Nikol Chmielarz, Julia Maciej i Weronika Mazurkiewicz z Gimnazjum nr 2 oraz Wiktoria Magaj z Gimnazjum nr 1.

komisja_8_wspanialych komisja_8_wspanialych
komisja_8_wspanialych1 komisja_8_wspanialych1 komisja_8_wspanialych2 komisja_8_wspanialych2 komisja_8_wspanialych3 komisja_8_wspanialych3 komisja_8_wspanialych4 komisja_8_wspanialych4
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs „Ośmiu wspaniałych”

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016