Śniadanie Wielkanocne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Śniadanie Wielkanocne

W czwartkowe przedpołudnie, 2 kwietnia 2015 roku odbyło się Gminne Śniadanie Wielkanocne, na które Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus zaprosił w imieniu swoim oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Stachowiaka.

Uroczystość odbyła się w sali Kępińskiego Ośrodka Kultury.
   W spotkaniu uczestniczyła Poseł RP Bożena Henczyca, Anna Wojtaszek w imieniu Minister Andżeliki Możdżanowskiej, Starosta Powiatu Kępińskiego Witold Jankowski, radni, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele organizacji i spółek z terenu Gminy Kępno.

sniadanie_wielkanocne sniadanie_wielkanocne

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Śniadanie Wielkanocne