Dzień Wiedzy o Autyzmie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dzień Wiedzy o Autyzmie

Choć Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie świętuje się 2 kwietnia, w Kępnie wydarzenie z tym związane odbyło się dzień wcześniej, w środę 1 kwietnia 2015 r.

Obchody zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem. Przed ratuszem na kępińskim rynku na znak solidarności zostały wypuszczone niebieskie balony. Gminę Kępno reprezentował Burmistrz Piotr Psikus, który złożył uczestnikom życzenia i rozdał słodycze z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

dzieci_z_autyzmem dzieci_z_autyzmem
dzieci_z_autyzmem1 dzieci_z_autyzmem1 dzieci_z_autyzmem2 dzieci_z_autyzmem2 dzieci_z_autyzmem3 dzieci_z_autyzmem3 dzieci_z_autyzmem4 dzieci_z_autyzmem4 dzieci_z_autyzmem5 dzieci_z_autyzmem5

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dzień Wiedzy o Autyzmie