Powiększ swój księgozbiór - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Powiększ swój księgozbiór

Od dwudziestu lat 23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, święto mające na celu promocję czytelnictwa, wspieranie edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.

Książka towarzyszy człowiekowi od wielu wieków, jest symbolem mądrości i inteligencji. Wielu nie wyobraża sobie bez niej odpoczynku, bez niej nie byłoby bibliotek.

W dniu jej święta 23 kwietnia 2015 roku, Samorządowa Biblioteka Publiczna, każdego kto wypożyczy książkę, obdaruje dodatkowym egzemplarzem, którego nie będzie musiał oddać. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z jedynej w roku okazji bezpłatnego wzbogacenia swojego księgozbioru.

Biblioteka_plakat_dzien_ksiazki-01_2 Biblioteka_plakat_dzien_ksiazki-01_2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Powiększ swój księgozbiór