Koncert papieski ,,Święty Jan Paweł II" - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Koncert papieski ,,Święty Jan Paweł II"

W niedzielę 12 kwietnia 2015 roku odbył się koncert "Święty Jan Paweł II" którego organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Kępno Piotr Psikus, Parafia Rzymsko-Katolicka w Kępnie oraz Kępiński Ośrodek Kultury.

Piękne wydarzenie które miało miejsce w Kościele pw. Św. Marcina w Kępnie sprawiło, że kościół wypełnił się mieszkańcami. Dziękujemy Artystom i zgromadzonej publiczności za wspólnie spęczony czas. Wspaniałe utwory sprawiły, że powróciły wspomnienia i duma jaką napełniały nas dokonania Największego z Polaków.

koncert_papieski koncert_papieski

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Koncert papieski ,,Święty Jan Paweł II"