Informacja - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Informacja

Urząd Miasta i i Gminy w Kępnie informuje mieszkańców i gości, że w  związku z organizacją Majówki w Kępnie, ruch pojazdów w Rynku będzie utrudniony.

W dniu 2 maja zamknięta będzie zachodnia część rynku (brak możliwości wjazdu na parking w stronę ogródków gastronomicznych).

W dniu 3 maja Rynek zostanie zamknięty dla ruchu w godzinach 10 – 24. Brak możliwości wjazdu do Rynku od ul. Kościuszki i parkowania w zachodniej części Rynku.

Za utrudnienia przepraszamy.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Informacja