„Rosswijające Wakacje Rossmanna” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
„Rosswijające Wakacje Rossmanna”

W dniu 27 marca 2015 roku rozstrzygnięty został ogólnopolski  konkurs drogerii Rossmann ?Rosswijające Wakacje Rossmanna?. Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Kępnie pod nazwą ?Łabędziarze?  zostali jego laureatami.

Drużyna „Łabędziarzy” składa się z 20 uczniów i uczennic  klas III.

Konkurs rozpoczął się 01.02.2015 i trwał do 27.04.2015.

W czasie trwania konkursu pod okiem nauczyciela, uczniowie wykonywali trzy prace konkursowe.

Zadanie pierwsze to flash mob. Ponieważ organizatorem konkursu jest ROSSMANN - tematem konkursowego flash moba była  „HIGIENA CODZIENNA WŚRÓD NASTOLATKÓW”. Zadanie to należało wykonać w terminie od 01.03.2015 do 20.03.2015 i umieścić go na stronie drogerii. Filmik pt. „Higiena u Łabędziarzy, każdy o takiej marzy!” można obejrzeć na stronie http://www.rossnet.pl/1000wakacji/galeria.

Drugim zadaniem było wymyślenie SZKOLNEGO DREAM-SKLEPIKU. W tym celu uczestnicy musieli wymyśleć  co najmniej 7 zdrowych produktów, które sami chcieliby kupować, przegryzać i delektować się nimi. Na szkolnej przerwie, na imprezie, spacerze i na seansie filmowym. Następnie należało zaprojektować opakowania, ustawić na półkach i sfotografować całość. Jednym z zadań w tym etapie było również zaprojektowanie ulotki, która promowała wymyślone produkty.  Całość została również  umieszczona na stronie internetowej Rossmanna. Zadanie to należało wykonać w terminie 21.03.2015-12.04.2015.

Galerię zdjęć również można obejrzeć ww. linku w zakładce zadanie II.

Trzecie zadanie to prawidłowe rozwiązanie quizu. Prawidłowe rozwiązanie quizu to udzielenie co najmniej 75% prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie należało zamieścić do 20.04.2015.

Zadania konkursowe nr 1 i 2 oceniała Kapituła Konkursu i Internauci. Połowa głosów należała do Internautów i połowa głosów należała do Kapituły Konkursowej. Internauci  mogli oddawać głosy na stronie internetowej www.rossnet.pl/1000wakacji w terminie od  01.03.2015 r. do 20.04.2015r.

Dla zwycięskich drużyn organizator konkursu zorganizował wakacje marzeń.

„Łabędziarze” wyjadą na nie w terminie 27.07.2015 r. - 05.08.2015 r.

Nasi „Łabędziarze” to: Agata Abram, Agata Najdek, Aleksandra Udała, Angelika Sieczka, Bartłomiej Bartczak, Damian Kurczowa, Daria Kucharzak, Daria Pietrzykowska, Dawid Czworowski, Jagoda Czarczyńska, Jagoda Tuz, Karol Balcerzak, Klaudia Noculak, Maciek Komorowski, Małgorzata Ciemna, Marcin Hoja, Mikołaj Spigiel, Miłosz Ochnio, Weronika Zalesińska, Wiktor Lekki. Wszyscy są uczniami klas III.

Opiekun grupy to Joanna Prus.

Warto dodać, że wartość każdego wyjazdu to kwota 60000zł. A w konkursie wzięło udział prawia 350 drużyn.

abdziarze abdziarze

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności „Rosswijające Wakacje Rossmanna”