WYRÓŻNIENIA NA 25-LECIE SAMORZĄDU - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
WYRÓŻNIENIA NA 25-LECIE SAMORZĄDU

W związku z obchodami 25-lecia samorządu terytorialnego Burmistrz Miasta i Gminy Kępno zwraca się do mieszkańców z prośbą o wytypowanie mieszkańców Gminy Kępno, którzy swoją pracą, inicjatywą oraz zaangażowaniem szczególnie zasłużyli się w różnych dziedzinach życia Gminy Kępno i zapisali się na kartach historii naszej małej ojczyzny, zasługując tym samym na wyróżnienie.

Wyróżnienia wręczone zostaną podczas gminnej uroczystości 25-lecia samorządu terytorialnego, która odbędzie się 24 maja 2015 r.

Wnioski należy składać na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Wnioski oceniać będzie kapituła w skład, której wejdą:

- Burmistrz Miasta i Gminy Kępno

- Przewodniczący Rady Miejskiej w Kępnie

- Przewodniczący wszystkich klubów Radnych Rady Miejskiej w Kępnie

Przesłanie wniosku nie jest jednoznaczne z przyznaniem wyróżnienia.

Wnioski można składać w terminie do dnia 18 maja 2015 r. w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie, Ratuszowa 1, 63-600 Kępno w zamkniętej kopercie z dopiskiem 25 LAT SAMORZADU - WYRÓŻNIENIA.

WNIOSEK O PRZYZNANIE WYRÓŻNIENIA

WNIOSEK O PRZYZNANIE WYRÓŻNIENIA - WERSJA EDYTOWALNA