Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych

W dniu 10 czerwca 2015 r. o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim w Kępnie zostanie przeprowadzony Finał Miejski  organizowanych przez Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji  zawodów pn. ?Czwartki Lekkoatletyczne?.

Po rozegraniu 5 zawodów (dwa na jesieni i trzy wiosną)  rozegrany zostanie Finał Miejski po którym wyłoniona zostanie reprezentacja Gminy Kępno na Finał Ogólnopolski tego cyklu zawodów, który odbędzie się w dniach 20-21.06.2015r. w Łodzi.  Organizatorem tego cyklu zawodów  od 22 lat do których w  ubiegłym roku na jesień  po raz pierwszy przyłączyła się Gmina Kępno jest medalista olimpijski, rekordzista Europy w biegu na 100m  (czas 10.00)  Marian Woronin, którego będziemy gościć  w Kępnie na finale imprezy.

czwartki_2.jpg_baner czwartki_2.jpg_baner

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych