Zakończono projekt „Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień” - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zakończono projekt „Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień”

W dniu 2 czerwca 2015 r. zakończył się projekt pt. ?Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień? realizowany przez Kępiński Klub Tenisowy. Dzięki finansowemu wsparciu Gminy Kępno 30 dzieci z naszego terenu przez 2 miesiące uczestniczyło w zajęciach z pływania, tenisa ziemnego oraz warsztatach dotyczących profilaktyki uzależnień.

Głównym założeniem programu było przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez atrakcyjne, aktywne spędzanie czasu wolnego, promocja zdrowia, aktywnego i społecznie akceptowanego stylu życia oraz nauka właściwych postaw wobec własnej osoby, własnych problemów, indywidualnych kontaktów z jednostkami i grupą społeczną.

KKT KKT
KKT1 KKT1 KKT2 KKT2 KKT3 KKT3 KKT4 KKT4 KKT5 KKT5 KKT6 KKT6

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zakończono projekt „Tenis i pływanie jako alternatywa dla uzależnień”