Szkolenie dla organizacji pozarządowych - 18 czerwca 2015 r. - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Szkolenie dla organizacji pozarządowych - 18 czerwca 2015 r.

Zapraszamy osoby działające w organizacjach pozarządowych na szkolenie z pozyskiwania środków zewnętrznych, które odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie w dniu 18 czerwca 2015 r. w godz. 15:30-18:00.

   Szkolenie będzie prowadzić gościnnie pani Marlena Musiałek - organizator społeczności lokalnej, socjolog z doświadczeniem w pracy w i z III sektorem w Polsce i za granicą. Pracuje w Urzędzie Miasta Poznania m.in. planując współpracę miasta z organizacjami pozarządowymi. Ukończyła szereg kursów i szkoleń przygotowujących do podejmowania wyzwań w dziedzinie społecznej, m.in. kurs z zakresu pracy z grupą w ramach Belfast Metropolitan College, kurs trenera Open Space Technology. Współtwórczyni polskiego stowarzyszenia dla Polaków żyjących na emigracji, Polish Abroad i Polskiej Szkoły Sobotniej. Realizuje działania edukacyjne i informacyjne z zakresu: zarządzania projektem, pozyskiwania funduszy, zarządzania zespołem, aktywizacji społeczności lokalnych (szkolenia, warsztaty, doradztwo etc). Współpracuje z Instytutem HR Ewy Gordziej Niewczyk przy realizacji partnerskich projektów m.in. na rzecz rozwoju relacji samorządu i organizacji pozarządowych, dialogu społecznego, rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Jest współtwórczynią standardów działania sieci w ramach WRK ZOP (Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych).

   Prosimy o potwierdzenie udziału mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod nr 62 78 25 841 do dnia 17.06.2015 r.

 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Oddaj swój głos w sondzie

Którą z inwestycji w zakresie rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej uważają Państwo za ważną dla rozwoju sportu szkolnego w Gminie Kępno?

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie - 0.3%
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kępnie - 92.5%
Budowa boiska wielofunkcyjnego, bieżni i skoczni w dal przy Zespole Szkół w Mikorzynie - 0.5%
Budowa boiska wielofunkcyjnego w Świbie - 0%
Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie - 6.3%
Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Świbie - 0.4%
Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Szkolenie dla organizacji pozarządowych - 18 czerwca 2015 r.

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016