Konkurs grantowy „Tu mieszkam, tu zmieniam”, zgłoszenia do 26 lipca 2015 r. - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konkurs grantowy „Tu mieszkam, tu zmieniam”, zgłoszenia do 26 lipca 2015 r.

Bank Zachodni WBK zaprasza do składania wniosków o grant na realizację projektu lokalnego pod hasłem ?Tu mieszkam, tu zmieniam?. W konkursie może wziąć udział każdy, kto  ma pomysł na konkretną zmianę w swojej okolicy i zgłosi go za pośrednictwem organizacji pozarządowej, szkoły, domu kultury czy innej instytucji samorządowej.

Dzięki grantowi można np. utworzyć lub zmodernizować place zabaw, dworce, biblioteki, miejsca pamięci czy wesprzeć ochronę środowiska naturalnego przy jednoczesnej integracji społeczności lokalnej.  Na zgłoszone projekty będzie można głosować również internetowo, dlatego liczy się duże zaangażowanie mieszkańców.

Wnioski można składać do dnia 26 lipca 2015 r. przez aplikację internetową na stronie: http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/zasady.html.

Realizacja 25 najlepszych inicjatyw lokalnych zostanie wsparta grantami w wysokości 10.000 zł. Ponadto Bank dofinansuje 50 projektów kwotą po 7.000 zł i 225 projektów kwotą po 4.000 zł każdy.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konkurs grantowy „Tu mieszkam, tu zmieniam”, zgłoszenia do 26 lipca 2015 r.