Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

W dniu 13 czerwca 2015 r. odbędą się Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno.

Organizatorem zawodów jest Polski Związek Wędkarski Koło w Kępnie. Zawody będą  miały miejsce na stawach koła wędkarskiego przy ul. Poznańskiej w Kępnie w godzinach 16:00-19:00. Zapisy zawodników rozpoczną się o godz. 15:00. Organizatorzy zapraszają do udziału.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno