Członkowie Kępińskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych na warsztatach w Dźwirzynie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno

W maju  2015 roku 30 członków  Kępińskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych uczestniczyło w wyjeździe do Dźwirzyna pod hasłem: ?Zdobywam nowe umiejętności? współfinansowanym przez Gminę Kępno.

Projekt przeznaczony był dla osób starszych – niewidomych i niedowidzących. Uczestnicy skorzystali z warsztatów muzycznych, z orientacji przestrzennej oraz z pisma Brailla, a także zwiedzili okolice Dźwirzyna: Park Rozrywki w Zielenienie, molo, port  z atrakcjami i latarnię w Kołobrzegu, pałac i katedrę w Trzebiatowie oraz ogrody „Herkules” w Dobrzycy. Projekt miał na celu aktywizację osób starszych, głównie niedowidzących i niewidomych.

PZN PZN
PZN1 PZN1 PZN2 PZN2 PZN3 PZN3 PZN4 PZN4 PZN5 PZN5 PZN6 PZN6 PZN7 PZN7

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Członkowie Kępińskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych na warsztatach w Dźwirzynie