XXIII Ogólnopolski Rodzinny Rajd Samochodowy - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
XXIII Ogólnopolski Rodzinny Rajd Samochodowy

Zarząd Ogniska TKKF ?Przemysław? w Kępnie zaprasza do udziału w XXIII Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Samochodowym Kępno ?2015*, który odbędzie się w dniu 27 czerwca 2015 roku.

Start o godz. 14.oo z parkingu przy Kinie „Sokolnia”/.

W tym roku przygotowano malowniczą trasę, która będzie przebiegała drogami ziemi kępińskiej i  będzie liczyła ok. 60 km.

Na trasie Rajdu przygotowano dla uczestników 10 punktów kontrolnych. Na każdym punkcie będą odbywały się konkurencje sportowo-rekreacyjne, które przez XXII edycje najbardziej się podobały dotychczasowym uczestnikom. W odróżnieniu do wcześniejszych edycji na samej trasie rajdu będzie zlokalizowanych 6 punktów kontrolnych, natomiast 4 będzie usytuowanych na Mecie, która będzie znajdować się na terenie „Orlika” w Kępnie, ul. Nowowiejskiego 5.

Najlepsze 3 załogi otrzymają puchary, medale i dyplomy.

Dla wszystkich uczestników przygotowane będą nagrody rzeczowe ufundowane przez władze samorządowe, sponsorów i sympatyków Ogniska TKKF. Podczas trwającego turnieju piłki nożnej oraz turnieju strzeleckiego będzie można posłuchać dobrej muzyki, skorzystać z obficie zaopatrzonego bufetu. Odbędą się również zawody strzeleckie, gry, zabawy dla dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 czerwca 2015 roku w sklepie motoryzacyjnym w Kępnie ul. Wrocławska nr 5  do godz. 17.oo

PROGRAM:

14.OO - START Parking Kino „SOKOLNIA” - trasa Rajdu ok. 60 km, 10 punktów kontrolnych

16.00 - META – rozpoczęcie Festynu, kompleks sportowy „Orlik” - Kępno, ul. Nowowiejskiego 5

16.15 - TURNIEJ PIŁKARSKICH „SIÓDEMEK” - kompleks sportowy  „Orlik”

17.00 - TURNIEJ STRZLECKI - Broń długa i krótka - kompleks sportowy  „Orlik”

19.00 - Oficjalne ogłoszenie wyników Rajdu i wręczenie nagród - META

Atrakcje:

- mini festyn,  gry i zabawy rekreacyjne

- muzyka na żywo

- grochówka z kotła, napoje, słodycze

Organizator:  TKKF „Przemysław” Kępno