Dance Music - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Dance Music

3 lipca 2015 r. w Amfiteatrze Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się wydarzenie kulturalne pn. ?Muzyka Dance w Kępnie?.

Była to druga odsłona całego cyklu imprez „Muzyczne Lato” organizowanego przez Kępiński Ośrodek Kultury.

Zgromadzeni w Amfiteatrze mieli możliwość posłuchać i pobawić się przy dźwiękach muzyki dance oraz disco polo.

Na scenie wystąpili: zespół Power Play, Kris Książę Disco Polo, zespół Soleo. Wykonawcy porwali wszystkich do tańca i integracji wokalnej.

Artyści zaprosili na scenę Pana Burmistrza Piotra Psikusa oraz Panią Minister Andżelikę Możdżanowską, którzy z radością przyłączyli się do zabawy.

Imprezę zakończyła dyskoteka prowadzona przez Daniela Tarchałę.

dance_music dance_music

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Dance Music