OGŁOSZENIE - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno przypomina o terminach przeprowadzania obowiązkowej deratyzacji na terenie Miasta i Gminy Kępno.

Zgodnie z obowiązującym Regulaminem Utrzymania Czystości i Porządku na terenie Miasta i Gminy Kępno, obowiązkową deratyzację należy przeprowadzać w następujących terminach:

1. Od dnia 1 do 30 kwietnia każdego roku.

2. Od dnia 1 do 30 września każdego roku.

Jednocześnie informuję, że obowiązkowej deratyzacji podlegają obszary zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, nieruchomości niezamieszkałe przeznaczone na czasowy pobyt osób oraz nieruchomości zabudowane obiektami magazynowymi wykorzystywanymi do przetwórstwa bądź przechowywania lub składowania produktów rolno-spożywczych.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności OGŁOSZENIE