KĘPIŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2016 - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
KĘPIŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2016

Wyniki cząstkowe na dzień 21 września 2015 r.

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do głosowania wszystkich, którzy jeszcze nie oddali swojego głosu. Głosować można do 29 września 2015 r. do godziny 10:00.

Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Pamiętać należy, że formularz do głosowania uznany jest za ważny tylko wtedy, gdy zostały wypełnione jego wszystkie pola.

Urząd Miasta i Gminy w Kępnie informuje, że na dzień 21 września 2015 r. w głosowaniu na zadania zgłoszone w ramach Kępińskiego Budżetu Obywatelskiego oddanych zostało ponad 700 ważnych głosów.

Lista rankingowa projektów wygląda następująco:

1. Położenie chodnika dla pieszych (Olszowa)

2. Skwer barw i zapachów przy ul. Spółdzielczej w Kępnie

3. Budowa i rewitalizacja chodników na osiedlu. I etap - budowa chodnika na ul.Kusocińskiego od kościoła do drogi asfaltowej w kierunku Zosina

4.Przebudowa chodnika przy ul. Walki Młodych

5. Letnie plażowanie

6. Parking przy boisku sportowym ul. Nowowiejskiego w Kępnie

7. Przebudowa chodnika przy ul. Młyńskiej

8. Toaleta przy placu zabaw

9. Przysiądź, odpocznij

10. Wybieg dla psów

Zaznaczyć należy, że na dzień zliczenia głosów tylko dwa pierwsze projekty z powyższej listy uzyskały wymaganą minimalną liczbę 100 głosów.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności KĘPIŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2016