Inicjatywa JEREMIE - Giełda Produktów Finansowych - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Inicjatywa JEREMIE - Giełda Produktów Finansowych

Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców dotycząca alternatywnych źródeł finansowania działalności.

"Giełda Produktów Finansowych JEREMIE – podsumowanie realizacji
inicjatywy JEREMIE i przyszłość dla wielkopolskich przedsiębiorców
w kolejnej perspektywie finansowej 2014-2020”,

które odbędzie się 7 października 2015 roku w godz. 11.00 - 14.30 w Hotelu Mercure Poznań Centrum w Poznaniu, ul. Franklina Roosevelta 20, 60-829 Poznań, sala Sonata.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności. Konferencję otworzą uroczyście Leszek Wojtasiak, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Radosław Stępień Wiceprezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego. Spotkanie poprowadzi Maciej Głogowski – dziennikarz Radia TOK FM.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga jedynie wypełnienia zamieszczonego na stronie Formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc ograniczona. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące konferencji można uzyskać pod numerem tel.  22 599 81 33, oraz pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ponadto uprzejmie informujemy, iż pod linkiem/ http://www.jeremie.com.pl/aktualnosci/2015-10-07-konferencja-gpf-poznan/ znajdziecie Państwo Ogłoszenie, Zaproszenie oraz Agendę dotyczące ww. konferencji.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Inicjatywa JEREMIE - Giełda Produktów Finansowych