Kolorowo i smacznie w bibliotece - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Kolorowo i smacznie w bibliotece

W pierwszych dniach października w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie ? Oddział dla Dzieci i Młodzieży odbyło się głośne czytanie dla najmłodszych.

Dzieci wysłuchały przede wszystkim bajek i wierszy Jana Brzechwy. Spotkanie miało charakter edukacyjny, poświęcone było tematyce jesiennej. Jego głównym celem było zapoznanie się dzieci z owocami i warzywami poprzez książkę i zabawę. W nawiązaniu do omawianej tematyki dzieci wykonały własnoręcznie rysunki ulubionych warzyw i owoców.

Na zakończenie spotkania każda grupa pozowała do pamiątkowego zdjęcia na tle przygotowanego straganu pełnego warzyw i owoców, które były tematem wiodącym spotkania. Udział w zajęciach wzięły dzieci z Przedszkoli Samorządowych w Kępnie.

zajecia_z_maluchami zajecia_z_maluchami

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Kolorowo i smacznie w bibliotece