Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim o pozadotacyjnym wsparciu na rozwój przedsiębiorstw - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie, którego celem jest przedstawienie podstawowych informacji na temat udzielania pożyczek w ramach Inicjatywy Jeremie oraz praktycznych aspektów oceny dokumentów aplikacyjnych.

Ponadto omówione zostaną inne możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców oraz oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się:

• 29 października 2015 r. (czwartek), godz. 9.00-12.15,
  • Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych, średnich przedsiębiorstw oraz do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wykładowcy: specjalista ds. Funduszy Europejskich w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu.

W przypadku osób niepełnosprawnych, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać mailowo na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szczegółowe informacje:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości

ul. Rumińskiego 2, 62-800 Kalisz

fax. 62 736 10 27

Pliki do pobrania:

Program spotkania

PIFE-logoRGB PIFE-logoRGB

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim o pozadotacyjnym wsparciu na rozwój przedsiębiorstw