Konsultacje zakończone! - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Konsultacje zakończone!

Konsultacje społeczne dotyczące budowy pomnika ?Żołnierzy wyklętych?, przeprowadzono w terminie od 9 października 2015 roku do dnia 30 października 2015 roku do godz. 12.00.

Ogółem w konsultacjach oddano 416 głosów z czego głosów ważnych oddano 368, zaś głosów nieważnych 48. Drogą elektroniczną oddano 115 głosów, zaś 301 głosów oddano w sposób tradycyjny.

Za budową pomnika „Żołnierzy wyklętych” głosowało 344 osób, co stanowi 93,48 % ważnych głosów. Natomiast głosów przeciw budowie pomnika  oddano 24, co stanowi

6,52 % ważnych głosów.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Konsultacje zakończone!