II Uliczny Bieg Św. Marcina - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
II Uliczny Bieg Św. Marcina

Kępiński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w najbliższą środę 11 listopada 2015 r. na II Uliczny Bieg Św. Marcina.

Szczególnie gorąco zaprasza do udziału w zawodach aktywnych sportowo mieszkańców Kępna i okolic. Do udziału w biegu zgłosiła się rekordowa blisko 400 osobowa liczba zawodników z całej Polski i z zagranicy. Zawodnicy wystartują o godzinie 13:00 spod hali widowiskowo – sportowej KOSiR przy ul. Walki Młodych 9 w Kępnie, będą biec trasą  10 km wyznaczoną przez Osiny – Zosin – Hanulin, z pętlą w Hanulinie. Zapraszamy wszystkich entuzjastów sportu do kibicowania zawodnikom podczas imprezy.

Ambasadorem biegu będzie Grzegorz Gajdus,  olimpijczyk z Atlanty, jeden z najlepszych polskich maratończyków z czasem 2.09.23s. z 2003r. do dziś jest 2 wynikiem w historii polskiego maratonu, wielokrotny mistrz Polski w biegach długich, aktualnie trener złotych medalistów Wojskowych Mistrzostw Świata w maratonie i biegach przełajowych.

bieg_2015_2 bieg_2015_2

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności II Uliczny Bieg Św. Marcina