Bezpłatne spotkanie informacyjne - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Bezpłatne spotkanie informacyjne

Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim o Funduszach Europejskich na rozpoczęcie działalności.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich.

Czas i miejsce spotkania:

• 13 listopada 2015 r. (piątek), godz. 09.00-12.15,
  • Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Budowlanych 5.

Celem spotkania jest przedstawienie podstawowych informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich oraz praktycznych aspektów aplikowania o środki.

Wykładowcy: specjaliści ds. Funduszy Europejskich w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu.

W załączeniu program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesłać mailowo na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Szczegółowe informacje:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości

ul. Rumińskiego 2, 62-800 Kalisz

fax. 62 736 10 27

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności oraz przez budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Bezpłatne spotkanie informacyjne