Ogłoszenie - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Ogłoszenie

W związku z trwającymi pracami, polegającymi na konwersji baz danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego do nowego systemu informatycznego Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami informuje, że od dnia 19 listopada 2015 r. mogą wystąpić utrudnienia związane z realizacją zamówień na dokumenty z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, tj. trudności z uzyskaniem dokumentów, odbiorem dokumentów już przygotowanych, wystawieniem dokumentów pobrania opłaty i dokonaniem płatności.

Wstrzymanie aktualizacji baz danych jest konieczne dla prawidłowego przygotowania i przeprowadzenia procesu konwersji danych do nowego systemu informatycznego. Planowe wznowienie nastąpi 26 listopada 2015.

Za powstałe utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Ogłoszenie