Czar fotografii - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Czar fotografii

W Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie otwarto wystawę fotografii Tomasza Cichego ?Zapomniane piękno?.

   Tomasz Cichy, artysta fotograf z Pleszewa, problematyką zapomnianych i opuszczonych zajmuje się od 11 lat. Głównym tematem jego zdjęć jest zapomniane dziedzictwo kultury, zaczynając od obiektów industrialnych, poprzez pałace i dworki, na starych chatach kończąc. Efektem mrówczej pracy i pasji są wystawy autorskie. Zaangażowanie i doskonałe zdjęcia doceniły duże portale internetowe, które regularnie publikują materiały Tomasza Cichego. Jego funpage polubiło ponad 15 tysięcy użytkowników. Obecnie w sprzedaży jest kalendarz z autorskimi zdjęciami.

   Zanim licznie zgromadzeni na wernisażu goście zobaczyli fotografie, bohater wieczoru wprowadził ich w świat swojej pasji. Przedstawił genezę pomysłu na uprawianie specyficznego rodzaju fotografii, zdradził z jakiego sprzętu korzysta i w jaki sposób przygotowuje się do wypraw. Opowiedział o przygodach i miejscach, które odkrył i tych, które chciałby zobaczyć. Był to również czas i okazja do indywidualnych rozmów.

   Wystawa czynna będzie do 15 stycznia 2016 roku w godzinach pracy Biblioteki.

otwarcie_wystawy otwarcie_wystawy
otwarcie_wystawy1 otwarcie_wystawy1 otwarcie_wystawy2 otwarcie_wystawy2 otwarcie_wystawy3 otwarcie_wystawy3 otwarcie_wystawy4 otwarcie_wystawy4 otwarcie_wystawy5 otwarcie_wystawy5 otwarcie_wystawy6 otwarcie_wystawy6 otwarcie_wystawy7 otwarcie_wystawy7 otwarcie_wystawy8 otwarcie_wystawy8 otwarcie_wystawy9 otwarcie_wystawy9
 

Kalendarz Wydarzeń

e-urząd

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Czar fotografii

                                                                                                        


 

 

 

baner_odpady

banner_KBO_2018

banner_Konsultacje_Spoeczne_-_Biblioteka_2016

  FIO_-_Ankieta_2016

 

baner_mapa_interaktywna E-Kepno
   banner_Powstanie_Wielkopolskie_-_Muzeum_2016