Organizacje pozarządowe w Ratuszu - | - Urząd Miasta i Gminy Kępno
Organizacje pozarządowe w Ratuszu

16 grudnia 2015 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie odbyło się spotkanie z organizacjami pozarządowymi poświęcone zasadom składania wniosków w otwartym konkursie ofert na 2016 r. oraz sporządzania sprawozdań z realizacji zadań.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 14 organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta i Gminy Kępno.

Omówione zostały najważniejsze punkty ogłoszonego w grudniu konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2016 r., jak również zasady składania i wypełniania wniosków dotacyjnych. Przypomniano też zasady sporządzania sprawozdań z realizacji zadań.

W ten przedświąteczny czas wszystkim zgromadzonym na spotkaniu życzenia Wesołych Świąt, pomyślności i wielu pomysłów na projekty w Nowym Roku złożył Zastępca Burmistrza Artur Kosakiewicz.

spotkanie16122015 spotkanie16122015 spotkanie161220151 spotkanie161220151

Strona główna Dla mieszkańców Aktualności Organizacje pozarządowe w Ratuszu